Заочна і дистанційна освіта в ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

НН ІІОТ
Головна

Навчально-науковий Інститут інноваційних освітніх технологій (НН ІІОТ) сьогодні – це один з найбільших навчальних підрозділів ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" в якому навчаються понад 1300 студентів з 20 спеціальностей та 28 освітніх програм. У розпорядженні студентів матеріально-технічна база кафедр академії. Навчальний процес проводять висококваліфіковані професори, доценти, асистенти.

За період існування заочної форми навчання в академії підготовлено без відриву від виробництва близько 20000 спеціалістів, які працювали та продовжують працювати не тільки на території України, а й в країнах близького та далекого зарубіжжя.

В НН ІІОТ ведеться навчання за технічними та економічними спеціальностями по заочній формі та з використанням дистанційних технологій.
Show details for ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Show details for ЕКОНОМІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІЕКОНОМІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

За спеціальністю Будівництво та цивільна інженерія та за всіма економічними спеціальностями студенти НН ІІОТ можуть навчатися за дистанційнними технологіями (детальну інформацію дивіться у розділі Відділ дистанційної освіти.

Чому треба обирати для навчання саме Навчально-науковий Інститут інноваційних освітніх технологій:

Стати більш незалежними й самостійними, реалізувати свій потенціал і втілити мрії, – якщо все це Ваші плани на найближче майбутнє, – ласкаво просимо до Навчально-наукового Інституту інноваційних освітніх технологій ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"!

Обери свій шлях до успіху з НН ІІОТ!