Заочна і дистанційна освіта в ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

НН ІІОТ
Головна

Навчально-науковий Інститут інноваційних освітніх технологій (НН ІІОТ) сьогодні – це один з найбільших навчальних підрозділів ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" в якому навчаються понад 1300 студентів з 20 спеціальностей та 28 освітніх програм. У розпорядженні студентів матеріально-технічна база кафедр академії. Навчальний процес проводять висококваліфіковані професори, доценти, асистенти.

За період існування заочної форми навчання в академії підготовлено без відриву від виробництва близько 20000 спеціалістів, які працювали та продовжують працювати не тільки на території України, а й в країнах близького та далекого зарубіжжя.

В НН ІІОТ ведеться навчання за технічними та економічними спеціальностями по заочній формі та з використанням дистанційних технологій.
Show details for ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Show details for ЕКОНОМІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІЕКОНОМІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Чому треба обирати для навчання саме Навчально-науковий Інститут інноваційних освітніх технологій:

Стати більш незалежними й самостійними, реалізувати свій потенціал і втілити мрії, – якщо все це Ваші плани на найближче майбутнє, – ласкаво просимо до Навчально-наукового Інституту інноваційних освітніх технологій ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"!

Обери свій шлях до успіху з НН ІІОТ!