Заочна і дистанційна освіта в ДВНЗ Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

НН ІІОТ
Економічні спеціальності
Технічні спеціальності
Відділ дистанційної освіти
Вечірня і дуальна освіта
Контакти

Спеціальність: МЕНЕДЖМЕНТ
Освітня програма Проектний менеджмент
(магістр)
У роботі і в житті ми постійно використовуємо механізми проектного менеджменту, навіть не знаючи про це. Відкриття фірми, її реструктуризація, розвиток, проведення рекламної компанії, спорудження нових будівель, відкриття виробничих ліній - це далеко не повний перелік завдань менеджера з управління проектами. Менеджер проекту добре розуміє галузеву специфіку свого проекту, вміє працювати з людьми і володіє навичками проектного управління. Це означає, що він є фахівцем в питаннях вартості і фінансування, постачання, контрактів, якості, ризиків, комунікацій, безпеки. Для досягнення цілей проекту об'єднує незнайомих між собою людей, що володіють абсолютно різним професійним досвідом і культурою, в злагоджено працює єдиний організм.
Менеджер проекту, без сумніву, повинен володіти неабиякими особистими якостями, в числі яких можна виділити відповідальність, комунікативну гнучкість, вміння приймати рішення, націленість на результат, найвищу працездатність.
Менеджери проекту - це ключові фігури в таких галузях, як житлове і виробниче будівництво, машинобудування, архітектура, промислове виробництво, а також широкі можливості і в інших областях. У комп'ютерних компаніях, наприклад, менеджери проектів відповідають за випуск нових продуктів, розробку нових технологій і координацію програм зі стратегічними партнера. Великі страхові компанії і банки теж можуть проявляти інтерес до менеджерів проектів: їм доручається впровадити нові стандарти або технології. В Інтернет-компаніях менеджери проектів стежать за запуском нових сайтів або розробкою нових додатків.
Попит на менеджерів проектів дуже високий. Щорічна потреба в таких фахівцях складає десятки тисяч людей як для комерційних, так і для державних проектів. Нерідко фахівців з управління проектами купують за невиправдано великі гроші, причому найчастіше компанії перекуповують їх один в одного.